Malba

Malování je pro mě RADOST. Maluji z lásky ke světu, k životu, k umění, k sobě. Malování je závislost, když ji začnu cítit, beru štětec do ruky a nanáším vrstvy barev na plátno. U malování je nevýhoda, že ne vždy mám v kabelce štětec s paletou barev a pod paží neskrývám našepsované plátno. Touha malovat musí vydržet do mého ateliéru. Malování je snění s otevřenýma očima. Maluji, co cítím, co si představuji. Malby se stávají zpovědí mého já, otevírám svůj vnitřní svět. Někteří mu porozumí, někteří ne.

Mé obrazy malované akrylem Vám zútulní byt, salón, kancelář. Vytvoří ojedinělou atmosféru. Vyberte si v mé galerii v e-shopu a napište mi. Nebo se přijďte užít chvilku klidu do ArtCafé a vyberte si obraz tam. Namaluji i obraz jen pro Vás na vaše přání stačí mi napsat...

Moje obrazy, moje lásky

Na křídlech múzy - akryl 80x120

Obraz múza-polibek-vážka- znovuzrození.

Cena 6800 Kč

Tulipány - prodáno

V případě zájmu mohu namalovat obdobný obraz. Originál je vždy jen jeden :-).

Na křídlech - akryl 80x120

Poslali mě dolů a řekli mi : ,,Roztáhni křídla, dýchej a žij!"

Cena 5200 Kč

Šepot andělů - prodáno

Chvíli se zastavte a vnímejte ten klid kolem Vás, je pro ženu, která je pro své blízké takovým andělem. Obraz je darován. Pokud se vám líbí, mohu vám namalovat podobný. Originál je vždy jen jeden:).

Za světlem - prodáno

V případě zájmu mohu namalovat obdobný obraz. Originál je vždy jen jeden :-).


Čistá - akryl 100x100

Tak čistá a plachá. Tak zdrženlivá. Tak spokojená...Tak něžná. Tak tichá a klidná...tak poddajná. (z knihy Probuďte silnou ženu)

Cena 5500 Kč

Žena - akryl 80x100

Poznáte ji od pohledu, protože ONA je ženou, co vypadá jako vy a jako všechno, co milujete...

Cena 5500 Kč

U mne v ateliéru..