OBLÉKNĚTE SE DO HEDVÁBÍ

Vezmu štětec do ruky, lehce se dotkne hedvábí. Barva přilnutá k němu se s ostýchavostí dotýká hedvábí a s radostí se rozpíjí do všech stran. Další a další doteky štětce pomáhají proměnit bílou hedvábnou plochu v barevnou hru. V tuto chvíli se uzavírám se do ,, hedvábného,, světa. 

 Vím, že stačí jen malá kaňka vedle a už není návratu. Když maluji, musím se uzavřít do svého světa a vnímat jen to natažené hedvábí na rámu a dát prostor své fantazii...Je to jen můj svět a kdo z vás tvoří, moc dobře ví, o čem píšu....v tu chvíli člověk vnímá ten přítomný okamžik..to zvláštní spojení s něčím, co nelze pojmenovat, čeho se nelze dotknout, ale co lze jen cítit..že tu je... 

A když ušitím se z toho namalovaného hedvábí vykouzlí šaty, je to krásný pocit...a ještě více se vystupňuje při pohledu na roztančené hedvábí na těle modelky. 

Hedvábí je lehký, vzdušný, příjemný, přírodní materiál. Nebojte se hedvábí, naše matka příroda nám ho nabízí, abychom se cítili krásně a příjemně...Jeho dotek na kůži Vám navodí pocit luxusu. Líbí se Vám?

FOTOGALERIE

Fotografie z uměleckého večera Na křídlech umění ve Villa Cafe v Krnově

Moje modely z hedvábí na uměleckém večeru Bohyně.

Modely Bohyně Kupola.

Modely bohyně Lada.

Modely bohyně Vesna.